Analytics:

Rólunk

A HR Capital Kft. 100%-ban magyar tulajdonú, munkaerő-közvetítő és munkaerő-kölcsönző cég.

Bemutatkozás álláskeresőknek

Munkatársaink segítenek, hogy Ön is mielőbb munkába állhasson és ezáltal megvalósíthassa céljait. A fő tevékenységünk, hogy a megfelelő munkáltatókat összekössük a munkavállalókkal. Szakértő tanácsadóink és megbízható munkáltatók országszerte biztosítanak munkalehetőséget, az Ön feladata csupán annyi, hogy megtalálja az Ön számára megfelelőt.

Munkavállalóinknak megfelelő körülményeket biztosítunk ahhoz, hogy munkájukat ideális környezetben tudják végezni a nap minden szakaszában.

Cégünk kiemelt figyelmet fordít a hátrányos helyzetű munkavállalók foglalkoztatására is. Jelenleg mintegy 200 megváltozott munkaképességű munkavállalót foglalkoztatunk a cégcsoporton belül.

Bemutatkozás munkáltatóknak

A HR Capital Kft. 100%-ban magyar tulajdonú gazdasági társaság. Azzal a céllal alakult, hogy határon átnyúló szolgáltatásaival, humán erőforrást biztosítson partnerei számára, hogy működésük minél jobban meg tudjon felelni a gyorsan változó piaci környezetnek.

A cég határokon átnyúló szolgáltatásai megoldást jelentenek azon vállalati partnereinek, akik az ideiglenesen vagy akár folyamatosan meglévő munkaerő kapacitásbeli problémáikat külföldi: ukrán,vietnámi,indiai – állampolgárságú munkavállalókkal kívánják megoldani.

Jelenleg cégcsoporton belül több száz külföldi állampolgárságú munkavállalót foglalkoztatunk.

Cégünk rendelkezik saját, valamint bérelt munkásszállásokkal országszerte. Munkavállalóink utaztatását saját autóbuszainkkal biztosítjuk.

Miért válasszon minket?

Álláskeresőként
    Gyors és precíz ügyintézés
    Megújuló álláskínálat
    Megbízható partnercégek
    Jogszabálykövetés
    Fizetés határidőre
    Részletes állásajánlatok
Munkáltatóként
    Toborzási / kiválasztási folyamatok intézése
    Adminisztrációs feladatok átvállalása
    Megfelelő kvalitású munkavállalók kiválasztása
    Költséghatékony munkaerő-tervezés
    Partner igénye szerinti egyedi problémák megoldása
50

Partner cég

240

Projekt

737

Munkavállaló

15

Év tapasztalat

Partnereink

Flex
Bosch
Bumchun
Csabacast
Sangsin
Samsung
Electrolux

5126 Jászfényszaru: Head Office
Bedekovich sétány 1 (Szabadság tér 1)

info@hrcapital.hu

+36 20 535 5352

Sikeres küldés! Hamarosan visszajelzünk!
Technikai hiba! Kérjük küldje el levelét saját programján keresztül!